Služby

  • Trápia Vás bolesti chrbta, hlavy, šije, svalov a kĺbov?
  • Chcete sa zbaviť nadváhy, zmenšiť celulitídu na bokoch a nohách?
  • Radi by ste dopriali Vášmu telu pravidelnú detoxikáciu a relax po náročných dňoch?
  • Potrebujete sa udržať vo výbornej fyzickej a duševnej forme?

V tom prípade Vám ponúkam rôzne druhy masáží podľa Vášho vlastného výberu, ktoré prispôsobím na mieru presne podľa Vašich potrieb:


Klasická (švédska) masáž...

Klasická masáž je sústava základných masérskych hmatov, ktoré majú silné účinky na organizmus, liečivého a preventívneho charakteru. Má za úlohu uvoľniť stuhnuté svalstvo a prinavrátiť mu jeho prirodzenú pružnosť. Klasická masáž obsahuje okrem základných hmatov aj iné techniky, pomocou ktorých sa dosiahne pôvodná svalová kondícia. Delíme ju do viacerých kategórií:

  • Liečivá - zameraná na uvoľnenie stuhnutosti svalov, šliach, zápalov kĺbov, nervových zakončenín, migrén a pod.
  • Preventívna - športová masáž pre ľudí, ktorí nemajú zdravotné problémy, ale majú záujem dlhodobo sa udržiavať v dobre kondícii
  • Relaxačná - zameraná na zharmonizovanie ducha s telom po náročných dňoch Vášho života

   Klasická masáž - cenník

Lymfodrenážna manuálna masáž...

Lymfodrenážna masáž je liečebná masáž, ktorou pôsobíme na lymfatický systém. Lymfatický systém je jednoducho povedané kanalizačný systém tela, ktorý má za úlohu udržiavať vnútornú čistotu Vášho tela. Prostredníctvom lymfatického systému sa telo zbavuje rôznych nečistôt, ktoré sú škodlivé pre ľudský organizmus, ako toxíny, prachové častice, cudzorodé látky a pod. Sústavou špeciálnych hmatov napomáhame rýchlejšiemu odtoku lymfy v tele, dosiahneme tak urýchlenie prirodzenej detoxikácie organizmu. Pravideľnou lymfodrenážou viete výrazne napomáhať odľahčeniu organizmus od toxínov, vírusov a ťažkých kovov. Môžete tak posilniť imunitný systém, ktorý má vplyv na obranyschopnosť organizmu. Lymfodrenážna masáž Vám môže tiež pomôcť v boji s nadváhou a celulitídou.

   Lymfodrenážna masáž - cenník

Masáž chodidla - Masáže doma Reflexná masáž - Masáže doma

Reflexná masáž chodidiel a rúk...

Reflexná masáž je masáž bodov nachádzajúcich sa na chodidlách a na rukách. Liečebný účinok sa dosahuje prostredníctvom nervových spojov cez reflexné oblúky. Pri tejto masáži sa dráždia receptory, pomocou ktorých sa podráždenie prenáša dostredivými dráhami do mozgu a odtiaľ idú spätné reakcie do kože, podkožia, svalov a orgánov, čím sa napomáha samovyliečeniu jednotlivých orgánov. Reflexná masáž pomáha odstrániť chorobné zmeny v tkanivách a používa aj ako prevencia voči rôznym chorobám.

   Reflexná masáž - cenník

Detoxikačná medová masáž...

Detoxikačná medová masáž za pomoci medu a masážnych hmatov napomáha odstráneniu toxínov z podkožia. Med má silné detoxikačné účinky a prostredníctvom neho dochádza počas masáže k odstraňovaniu toxínov, ktoré sa nachádzajú v tkanivách pokožky a ktoré inak telo nedokáže vylúčiť.

   Detoxikačná medová masáž - cenník

Dynamické bankovanie...

Dynamické bankovanie je metóda, ktorá s pomocou baniek a podtlaku dosahuje uvoľnenie svalstva spôsobom ťahu, presne opačne ako pri masáži. Na túto masáž sa používajú sklenené banky. Vzduch v sklenenej banke sa zohreje horiacim tampónom a banka sa následne priloží na pokožku. Pri ochladzovaní vzniká podtlak a banka sa prisaje na pokožku. Prostredníctvom bankovania dosiahneme uvoľnenie hlavne hlboko uložených spaziem (stuhnutého svalstva). Bankovanie má silno detoxikačné účinky a odbúrava tuk z organizmu.

   Bankovanie - cenník

Anticelulitídna masáž...

Anticelulitídna masáž je masáž, ktorej cieľom je zredukovanie tuku v miestach ako boky, sedací sval, nohy a brucho. Za pomoci antifibrotických (proticelulitídnych) hmatov a baniek je možné napomôcť redukcii objemu tuku na potrebných miestach v tele. Masáž podporuje prúdenie lymfy, odstraňuje škodlivé látky a zlepšuje prekrvenie pokožky.

   Anticelulitídna masáž - cenník

Tradičná čínska tlaková masáž – TUI NA...

Tradičná čínska tlaková masáž – TUI NA je zameraná na odstránenie blokád v organizme, stuhnuté svalstvo, blokády v meridiánoch (energetické dráhy v tele) a na celkovú harmonizáciu organizmu). Pri masáži sa môžu použiť aj moxi (tepelné tyčinky), pričom sa pomocou tepla dosiahne lepšie uvoľnenie svalstva.

   Tradičná čínska tlaková masáž - cenník

Thajská masážna technika...

Thajská masážna technika je súhrn viacerých druhov masáží ako klasická masáž, tradičná čínska masáž - TUI NA, reflexná masáž, tlaková masáž a taktiež obsahuje prvky jogy, strečingu a chiropraxie. Thajská masáž je určená v prvom rade pre ľudí, ktorí netrpia žiadnymi ochorenia a jej prevedenie sa vždy prispôsobuje kondícií svalov tak, aby masáž bola nenásilného charakteru.

Celkové účinky relaxačnej, regeneračnej, športovej, lymfodrenážnej a reflexnej masáže...

  • Udržanie vonkajšieho a vnútorného svalstva v kondícii, zabránenie vysúvaniu sa platničiek z pomedzi stavcov na chrbtici, prevencia voči natrhnutiu svalového väziva, prevencia voči svalovici po športovom výkone
  • Prevencia srdcovo-cievnych ochorení, nakoľko pri masáži dochádza k zvýšeniu krvného tlaku, kožných ochorení, rôznych nádorových ochorení (detoxikačná lymfodrenáž).
  • Prevencia voči ateroskleróze (vysychanie kĺbov) nakoľko masážne postupy obsahujú určité prvky fyzioterapie, preventívne účinky aj na nervový systém, pomôžu dosiahnuť rovnováhu medzi duchom a telom.